Nasıl daha çok kazanırsınız?

İddaa Her gün düzenli olarak yaptığımız iddaa tahminlerimizi nasıl en verimli şekilde kullanabilir ve bu işten para kazanabilirsiniz? Bunu bazı arkadaşlarımız çok iyi başarırken bazı arkadaşlarımız daha az faydalanmaktadır. Bunun için sizlere kısa bir yol haritası çizmek ve bu işten herkesin para kazanmasını sağlamak istiyorum. Sizler de bu yolu takip ederseniz inanıyorum ki bu işten düzenli bir gelir sağlar hale geleceksiniz.

Google Play üzerinde uygulamamızı indirdikten sonra uygulama hakkında görüşlerinizi isteyen bir bölüm var. Burada yorum yapan iki takipçimiz aslında olayı çok güzel anlamışlar ve özetlemişler. Bizim tahminlerimizi işte tam bu şekilde takip ederseniz inanın ki gerçekten tatminkar bir ek gelir sağlayacaksınız.

29 Ağustos tarihinde yorum yapan K. Kum** isimli takipçimiz bakınız şöyle demiş;

“Süperrr… 2 gündür oynuyorum 10 ar lira bastim gelir 76 TL herkes indirsin maclarin hepsini oynamayin içinden seçin sizde kazanin…”

ve 27 Ağustos tarihinde yorum yapan M. Kara*** isimli takipçimiz şu yorumu yapmış;

“iki gundur tutuyor cok tsk ettim basarilarinizin devamini dilerim…verdiginiz maclardan 2-3 tane secip oynuyorum…sizde oyle yapin ark.lar benden size beş yildiz…….”

Olay aslında bu kadar basit… Biz programdaki maç sayısına göre hergün belirli sayıda maça tahminde bulunuyoruz. Tahminlerimizi maç seçerek yaptığımız için büyük oranda tutuyor. Elbette ki yanıldığımız günler ve maçlar oluyor ama bunu her gün en aza indirmek için gayret ediyoruz.

Sizde yaptığımız tahminlerden her gün 3-4 tanesini seçip bütçenize göre kupon yaparsanız haftada 4-5 gün kupon tutturduğunuzu göreceksiniz. Tabii seçtiğiniz maçlara göre veya sizin şansınıza göre bu oran haftada 3 gün veya hafta da 7 gün de olabilir.

Şunu kesinlikle unutmayın; bu işten trilyon kazanmayı düşünüyorsanız bu işi bırakın. Gidin sayısal loto oynayın. Ama bu işten düzenli bir ek gelir kazanmak istiyorsanız her gün veya hafta da birkaç kez cüzi bir miktar koyarak (bu 10-20 TL olabilir.) az maçlı kuponlar yapmalısınız.

Artık ligler başladı. Ve 2-3 hafta geçip tüm takımların oyun karakterleri oturmaya başladıktan sonra bizim de tutturma oranlarımız artacak ve bu sizin kazançlarınıza da yansıyacak…

Ama dediğim gibi; az maçlı ve bütçeli kupon. Sabırlı takip…

Benim bu işten aylık gelirim 2.000 – 6.000 arasında değişiyor. Hiçbir zaman trilyon kazanmayı düşünmedim. Bu gelir bana yetiyor. Yaptığım tek şey: Günlük yaptığım kuponlar içinden birkaç maç seçip o maçlara 30-40 TL yatırmak. Eskiden 5-10 TL yatırırdım. Zamanla kazandıkça ayırdığım bütçe arttı.

Haftada 5 kupon tutturduğum oluyor. Haftalık yatırdığım tutar. 250 TL’yi geçmiyor. Ama tutan her kuponda 100-200 TL arası gelir geliyor. Hafta da 5 kupon tutturursam kuponların oranlarına göre bana getirisi 500 TL – 1.750 TL arasında rakamları buluyor. Yani, ortalama haftalık 250 TL ile 1.500 TL arası bir kar sağlıyorum.

Aslında daha fazlasını da yapabilirim ama bu da riski arttırır. O yüzden az risk ve tatminkar gelir ile kendinizi riske atmadan sosyal ve ekonomik durumunuzu düzeltebilirsiniz.

Hepinize bol şanslar ve kazançlar diliyorum.

There are 2 comments left

  1. Çağrı /

    Biz arkadaşlarla çok şey denedik yasal olmayan site faceten maç satışı herseyi ama programda belirli maçları seçip detaylı inceleyip oran olarak böylesine yüksek tutturuyosan söyleyecek tek şey helal olsun olur….Başarılarının devamını dilerim

  2. tolga /

    Arkandayız kardeş destekçiniz seninleyiz helal olsun sana.

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus