Şampiyonlar Ligi Tahminleri

521 – Aktobe – Steaua Bucarest

Hüseyin Göcek’in yöneteceği maç ALT bitecek izlenimini veriyor. Özellikle ilk maçlarda genel kaide haline gelen az gol olma oranının bu maçta da sürdüreleceğini sanıyorum. Tahmin: 2,5 ALT

522 – Qarabağ – Salzburg

Salzburg, gol yollarında oldukça etkili bir ekip oldu. Hazırlık maçları dahil son 4 maçında 22 gol attılar. Geçen sezon Avrupa kupası maçlarında özellikle bu seneye dahil olan maçlarda çok iyi işler çıkardılar. Avrupa ligi gruplarında hiç yenilmediler. Ondan sonra da iyi takımlarla mücadele edip tur atladılar. Uzun lafın kısası, futbolda kesin konuşmayı sevmem ama bugün bu sahadan galip ayrılacağa benziyorlar. Ben handikap 2 diyeceğim. Siz garanti olsun diye sadece 2 diyebilirsiniz.

525 – Dnipro – Copenhagen

Zor rakiplerle oynadığında bile evinde iyi sonuçlar alan Dnipro, bugün copenhagen karşısında galiyete yakın olan taraftır. Konuk ekip geçen sezon şampiyonlar liginde zor bir gruba düşmüş ve sadece 1 maçta galatasarayı yenerek 3 puan almışlardı. Evlerinde iyiler ama bu maçta az farklı bir Dnipro galibiyeti normal sonuç olacaktır.

526 – Helsinki – Apoel

Rum kesimi takımları dişli takımlar ama genelde iç sahada daha iyiler. Helsinki de bu tür önemli maçlarda az gollü sonuçların takımı. Ben bir sürpriz olmazsa bugünün 2,5 ALT en güvenilir maçlarından görüyorum.

Tahminlerimiz gün içinde güncellenecektir.

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus