NBA maçları için tahminlerimiz

iddaa 17  Ekim 2014  tarihine ait nba gece maçı tahminleri

930 – Miami Heat- Milwaukee Bucks

Miami Heat’e karşı oynadığı son 5 maçı kaybeden Milwaukee Bucks ın işi hiç de kolay değil. Miami Heat maçı kazanacaktır ancak 8.5 handikapla beraber Miami Heat oynamak düşündürücü. Miami Heat’in Lebron James’i kaybetmesi ve Milwaukee Bucks’ın değişken hücum performansı nedeniyle Düşük skor beklediğim bir maç.

TAHMİN: 195.5 ALT

 

931 – Okc Thunder-Houston Rockets

Houston Rockets geçen seneki hücum performansından çok uzak ancak defansı halen iyi seviyede.  Kevin Durant ve Russel Westbrook gibi yıldız 2 oyuncusundan yoksun Okc Thunder’ın ise Houston Rockets’a karşı pek fazla şansı yok. James Harden’ın skorer oyunuyla Houston Rockets 5.5 handikapı aşacaktır.

TAHMİN: MS 2

932 – Los Angeles Lakers- Golden State Warriors

Golden State Warriors’ta Klay Thompson çok formda ve Stephen Curry ile takımın skor yükünü fazlasıyla çekiyorlar. Los Angeles Lakers ise tarihinin en kötü lig başlangıcını yapmış durumda. Kobe Bryant da sakatlık sonrası henüz istediği seviyeye gelebilmiş değil. Los Angeles Lakers’ın Golden State Warriors karşısında galibiyet alması çok zor. Golden State Warriors maçı kazanacaktır. 8.5 handikapı aşacaklarını tahmin ediyorum.

TAHMİN: MS 2

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus