13 EKİM 2015 İddaa Tahminleri

Belçika – İsrail Maçı
Biri hazırlık maçı olmak üzere toplamda şimdiye kadar 4 kez karşılaşan Belçika ile İsrail maçlarında hep Belçika galip gelmiş. Avrupa Şampiyonası elemelerinde grupta aralarında yaptıkları ilk maçı Belçika genç kadrosu ile 1-0 kazanmıştı. Zaten bu grupta 20 puanla lider durumda bulunan Belçika’nın sadece bir mağlubiyeti var. O maçı da grubun sürpriz takımı Galler’e karşı kaybetmişler. İstatistikler Belçika’nın sahasında galip geleceğini gösteriyor. Belçika’nın galibiyetine verilen 1,20 oran oynanmalı.

Tahmin MS 1 Oran: 1.20

İtalya – Norveç Maçı
Gruptaki ilk maçta Norveç kendi evinde İtalya’ya 2-0 kaybetmişti. İtalya grup lideri olarak çıkacağı bu maçta liderliği Norveç’e kaptırmamak için mücadele edecek. İtalya gruptan çıkmayı garantiledi ancak liderliği Norveç’e kaptırıp ikinci turda zor rakiplerle eşleşebilir. Norveç ise mutlak galibiyet peşinde; çünkü grup liderliği hiç bu kadar yakın olmamıştı. Lideri belirleyecek olan bu maç kıran kırana geçecektir. her iki takımın da iyi defans yaptığı ve İtalya’ya bir puanın bile yeteceği düşünülürse maçın berabere bitme olasılığı çok yüksek. Beraberliğin oranı 3,40.

Tahmin MS 0 ORAN: 3.40

Türkiye – İzlanda Maçı
Tek mağlubiyet alan grup lideri İzlanda Türkiye’ye konuk olacak. Grupta en beklenilmeyeni yapan İzlanda dengeleri alt üst etti. Grubun favorisi Hollanda son maçlara çıkılırken 4. sırada. Türkiye galip gelse bile ilk iki için şansı yok. Gruptan İzlanda ile Çek Cumhuriyeti önceden çıkmayı garantiledi. Türkiye en iyi üçüncülük için mücadele edecek. Hesaplara göre Hollanda son maçında yenilirse zaten problem yok. Ancak Hollanda galip gelirse Türkiye’nin galip gelmesi şart. O yüzden Türkiye maça iyice asılacaktır. Son iki maçında grubun en güçlü üç takımından ikisini yenen Türkiye son güçlü takımı da devirip yükselen ivmesini devam ettirmek istiyor. Türkiye’nin galibiyet oranı 1,25. Gruptan çıkmayı garantileyen İzlanda maça sadece grup liderliği için asılacaktır. Bol gollü geçebilecek bir maç, ÜST tercihi 1,75 oranından oynanmalı

TAHMİN 2,5 ÜST ORAN: 1,75

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus