9 Temmuz İddaa Tahminleri

  • 503 ST PATRICKS – FC SKONTO RIGA

  St Patricks rakibi Skonto Riga ekibinden kadro kalitesi olarak  çok daha iyi bir takım fakat ilk maçta Skonto Riga St Patricks’i  2 1 mağlup etmeyi başardı. Bu maçta ev sahibi St Patricks daha iyi oynayacaktır ve  rahat bir galibiyet alacaklardır.

Tahmin MS1 Oran 1.40

 • 499 VOJVODINA – MTK BUDAPEŞTE 
 •  İki takım arasında Budapeşte de oynanan ilk maç 0 0 beraberlike sonuçlanmıştı. İki takımında gerçekten çok kötü bir oyun sergilemişti ve 0 0’lık skor kaçınılmazdı diyebiliriz.. Ancak ev sahibi Vojvodina bu maçı kesinlikle kazanarak üst tura çıkacaktır.

  Tahmin MS1 Oran 1.70

  • 496 CUKARICKI – DOMZALE

  İki takımda şimdiye kadar pek duymadığımız takımlardan. İlk maçta deplasmanda 1 0 galibiyet almayı başaran ev sahibi bu maçta da galibiyet almaya yakın duruyor diyebiliriz.

  Tahmin MS1 Oran 1.75

  • 486 ZRINJSKI – SHIRAK

  İki takım arasında oynanan ilk maç deplasman ekibi Shirak ekibinin 2 0’lık galibiyeti ile bitmişti. Ancak iki takıma baktığımızda Zrinjski daha iyi bir oyuncu kadrosune  ve oyuna anlayışına sahip. Bu maçta Zrinjski , galibiyet alarak üst tura çıkmak için adım atacaktır  ancak alacağı bu galibiyet onları bir sonraki tura çıkartır mı bilinmez.

  Tahmin MS1 Oran 1.70

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus