8 Temmuz İddaa Tahminleri

  • 440 RUBIO NU – SOL DE AMERICA

Yeni başlayan Paraguay liginde ilk çıktıkları karşılaşmalarda galibiyet alamayan ik takım karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Rubio ilk maçında berabere kalmıştı. Deplasman ekibi Sol de America ise ilk çıktığı karşılaşmadan mağlubiyetle ayrıldı. Ancak  iki takımın geçen sezonki  performanslarına bakarsak birbirlerine son derece  denk takımlar diyebiliriz. Bu maç için 1 0 2  tahminlerinden birini söylemek  gerçekten  zor fakat üç tercihten başka bir seçeneğimiz olmadığı için beraberlik ihtimalinin diğer iki seçenekten daha yüksek olabileceğini söyleyebiliriz.

Tahmin MS0 Oran 3.00

  • 439 STEAUA BÜKREŞ – ASA TARGU MURES

Romanya Süper Kupasında ligi kazanan Steaua Bükreş ile kupayı kazanan ekip olan  Targu Mures karşılaşıyor. Lig kupasını kazanan Steaua Bükreş kadro kalitesi olarak baktığmızda rakibi Targu Mures’ten çok daha iyi diyebiliriz. Ancak bilindiği üzere bu maç sezonun ilk resmi maçı. Dolayısıyla bu maç için  temkinli davranmak en mantıklı seçenek olacaktır.İki takımın güçlerini karşılaştırdığımızda  maçı kazanmaya daha yakın olan taraf Steau Bükreş diyebiliriz. Ancak ilk yarı tercihinde de 0 olma ihtimali maç sonu 1’den daha yüksek. Oranı artırmak isteyenler 0/1 tercihini de deneyebilirler.

Tahmin IY0 Oran 1.80

Tahmin 0/1 Oran 4.50

  • 437 EIF – JJK

Deplasman takımı JJK ligin iyi takımlardan ve bir süredir mağlubiyet almadılar. Son oynadıkları maçlara baktığımzda  8 maçta 5 galibiyet alıp, 3 maçta sahadan  beraberlikle ayrıldığını görüyoruz. Bu durum deplasman takımının çıkışa geçtiğini göstermektedir. Ev sahibi takım için aynı şeyleri söyleyemiyoruz. Çünkü  son oynadıkları 7 maçta 5 mağlubiyet aldılar ve kötü bir gidişattalar diyebiliriz. Ayrıca JJK kulübünün hala Avrupa ligi eleme potasına girme katılma şansını var. Dolayısıyla bu maçta deplasman takımı JJK maçı kazanmaya yakın taraf.

Tahmin MS2 Oran 1.75

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus