8 Eylül 2015 İddaa Tahminleri

  • 430 İNGILTERE – İSVIÇRE

İngiltere ile İsviçre artık grubun ilk 2 sırasını oluşturacak gibi gözüküyor. İngiltere zaten Fransa’ya gitmeye hak kazandı. İsviçre de büyük bir sürpriz yaşamazsa onlar da Fransa’daki yerini alacak. Bu karşılaşma için İngiltere’nin çok fazla mücade etmeyebilir diyebiliriz. İsviçre ise kendini garantiye almak için elinden geleni yapacaktır. Bu doğrultuda 02 tercihi yapabilir.

Tahmin MS 02 Oran 1.81

  • 437 İSVEÇ – AVUSTURYA

Avusturya kalan 3 maçında  zirveyi bıraksa bile 3. sıraya kadar düşecek puanı  kaybetmeyeceği için artık Fransa’daki yerini  aldı diyebiliriz.  Ancak baktığımız zaman 2. sıradaki İsveç  hala direkt 3. sıraya düşme ihtimali var diyebiliriz. Bu durumda İsveç’in bu karşılaşmayı kesinlikle yenmesi gerekiyor diyebiliriz. Ayrıca  Rusya’nın da Lihtenştayn deplasmanında galip geleceği düşünülürse İsveç 1 puan bile alsa bile Rusya’nın ardına düşecektir.. Dolayısıyla kaliteli kadrosuyla İsveç bu maçtan galibiyetle ayrılacaktır.

Tahmin MS1 Oran 1.85

  • 436 SLOVENYA – ESTONYA

E grubunun 3.lük karşılaşması diyebileceğimiz karşılaşmada Slovenya Estonya karşılaşıyor. Estonya şuanda 3. sırada ve onlar için Avrupa kupalarına gitmek için büyük bir şans. Karşılaşmada Slovenya favori olarak gözükmektedir ancak Estonya iyi savunma yapan bir takım ve alacakları 1 puan onları 3. sırada tutmaya yetecektir. Slovenya’nın iyi bir takım olduğunu söyleyelim. Her iki takımda bu sezon iyi mücadele ediyor. Alt seçeneği yüksek ihtimal gibi gözükse de oranı yükseltmek amacıyla ilk yarı 0 bahsi ideal olabilir.

Tahmin IY 0 Oran 2.05

 

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus