6 Eylül 2015 İddaa Tahminleri

  • 355 TÜRKIYE – HOLLANDA

Türkiye ile Hollanda bir anlamda tamam mı devam mı karşılaşmasına çıkacakları. Aslında bakıldığı zaman Hollanda yenilse bile hala şansı var. Çünkü Türkiye Çek deplasmanı ve İzlanda karşılaşmalarını da kazanması gerekmektedir. Fakat Türkiye yenildiği takdirde artık Hollanda’nın 4 puan kaybedeceğini sanmıyoruz. Bu bağlamda her iki takımın da yenmesi gerekmektedir bundan dolayı maç sonu tahmininde bulunmayıp kg var bahsini yapıyoruz.

Tahmin kg var Oran 1,55

  • 367 İTALYA – BULGARISTAN

Norveç’in İtalya’yı konuk edeceği bu günde Bulgaristan’ı geçerek grup liderliğine oturmak isteyen İtalya kesinlikle maçı kazanacaktır. Verilen oran düşük olsa da İtalya genel olarak alt biten karşılaşmalar oynuyor. Atacakları 1 gol onlara galibiyeti getirebilir. Bakıldığı zaman Norveç’in puan kaybetmesi halinde Euro 2016 kapıları rahatlıkla açılacaktır. Dolayısıyla alacakları 1 galibiyet onlara çok büyük kolaylık getirecektir.

Tahmin MS1 Oran 1.30

  • 775 TÜRKIYE – İSPANYA

Eurobasket 2015 başlamasıyla basketbol tahminlerine de başlamış durumdayız. İlk maçta bireysel anlamada çok iyi oyunculara sahip olan İtalya’yı yenmeyi başaran Türkiye, Hırvatistan karşısında 10 sayı fark yiyen ve bazı önemli oyuncuları kadroda olmayan İspanya ile karşılaşacaktır. Türkiye dün aldığı galibiyetten sonra kesinlikle bugün kendinden daha iyi bir oyun sergileyecektir. Maçı kazanma ihtimalimiz bile varken verilen 9.5 handikap Türkiye lehine sonuçlanır.

Tahmin MS1(h) Oran 1.70

 

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus