5 Temmuz İddaa Tahminleri

  • 209 SAO PAULO – FLUMINENSE

Brezilya’da bu sezon   için iç sahada oynayan takımların çok başarılı olduklarını görmekteyiz. Ev sahibi takımları iyi oynayamayan  takımlar bile olsa iç kendi sahalarında başarılı performans gösteriyorlar. Sao Paulo ile Fluminense arasındaki maça baktığımızda ise  her iki takımın da iç saha performansının gerçekten çok iyi olduğunu görmekteyiz. Tek tek bakarsak Sao Paulo’nun iç sahada mağlubiyet almadığını görüyoruz. Fluminense de iç sahada iyi oynuyor ama Sao Paulo’yu  bu maçta  favori ekip olarak görüyorum

Tahmin MS1 Oran 1.60

  • 208 SANTOS – GREMIO

Santos Brezilya ligine iyi başlayamayan takımlardan ve henüz de toplanabilmiş gözükmüyorlar. Tam tersine Gremio da son haftalarda seri galibiyetler alarak  çıkışa geçti diyebiliriz.  Santos’un kötü gidişinin yanı sıra iç sahada oynadığı maçlarda 2 galibiyet ve 2 beraberlik aldılar Bu da onların deplasmanda puan almakta zorlandığını gösteriyor. Bu da bu sezon Brezilya liginde tüm takımların özellikleri arasında diyebiliriz.Her iki takımın içinde zor geçebilir dediğimiz bu karşılaşmada   iki takımın da zorlanabileceği  bir maç olabilir. Gremio daha kaliteli bir takım olsa da  beraberlik daha olası bir ihtimal gibi duruyor.

Tahmin MS0 Oran 3.00

  • 207 GOIAS – CORINTHIANS

Goias için şu ana kadar olan performansına bakarak ligdeki kötü takımlardan biri diyebiliriz. Son birkaç  haftada üst üste   mağlubiyet serisi yakaldılar.   Ancak Corinthians da ligin şimdiye kadar olan kısmında  göze hoş gelen bir futbol oynadı.  Onlar da 5 maçta 4 galibiyet aldılar ve iyi bir görüntü çizdiler. Goias Corinthians karşılaşmasında iki takımın istatistikleri ve takım kaliteleri bakıldığında  Corinthians Goias’tan daha çok galibiyete yakın ekip diyebiliriz.

Tahmin MS2 Oran 2.10

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus