4 Eylül 2015 İddaa Tahminleri

  • 104 ALMANYA – POLONYA

Almanya ile Polonya grubun zirvesi için karşı karşıya geliyor. Uzun süre grup liderliğini elinde bulunduran Polonya artık bu maçta liderliği Almanyaya bırakacaktır. İlk maçta Polonyada oynanan karşılaşmayı 2 0 kazanmayı başarmış olan Polonya gerçekten çok iyi mücadele ediyor. Ancak artık tüm ipler Almanya’nın elinde. Dolayısıyla Almanya en az 2 fark atarak maçı kazanacaktır diye düşünüyoruz.

Tahmin MS1 (h) Oran 1.55

  • 102 DANIMARKA – ARNAVUTLUK

Portekiz’in ardından Danimarka ve Arnavutluk grup 2. liği için mücade ediyor. Şimdiye kadar Arnavutluk’tan beklenmeyen bir performans göstermeleri onları en azından 3.lükteki yerini  garanti edecektir diye düşünüyoruz. Ancak belli olan birşey var ki Danimarka Arnavutluk’tan daha iyi bir takım. Dolayısıyla eline gelen bu fırsatı Danimarka kaçırmayacaktır. Verilen oran yeterli ve maç sonu 1 için güzel bir oran.

Tahmin MS1 Oran 1.45

  • 106 YUNANISTAN – FINLANDIYA

Bakıldığı zaman grubun sonunda olan Yunanistan için umutlar neredeyse bitmek üzere. Ancak son maçlarda alacağı galibiyetler belki de bir umut onları 3.lüğe taşıyabilir. Ne kadar zor olsa da böyle bir ihtimal var. Aslında Finlandiya için de böyle bir  umut var fakat en azından Yunanistan’da böyle bir ışık var diyebiliriz. Dolayısıyla seyircisi önünde Yunanistan bu karşılaşmayı kazanmasını bilecektir diye düşünüyoruz.

Tahmin MS1 Oran 1.65

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus