30/07/2015 İDDAA TAHMİNLERİ

  • 514 REAL MADRİD – MİLAN

Real madrid şampiyonlar kupası maçında milanla çinde karşılaşıyor. Real madrid maçların ilk yarılarında tam kadro çıkıp ikinci yarılarda oyuncu değişiklikleri yaparak futbolcularını denemek açısından böyle bir oyun sergiliyor. Rakip milanda genelde aynı stratejiyle mücadele ediyor. Real madri ilk maçta interi mağlup edip milanın karşısına çıkıyor. Rakip milanda aynı real gibi interi mağlup ederek bu maça çıkıyor. Bu grup açısından liderliği ele geçireceği bu maçta iki takımında gol yollarında etkili olacağı düşüncesindeyim.

TAHMİN :  3,5 ÜST ORAN 1,95

  • 568 BORDEAUX – AEK LARNACA

Uefa avrupa ligi 3. ön eleme maçında fransız ekibi bordeaux evinde kıbrıs rum kesimi temsilcisi aek yı konuk ediyor. İki takımında bu turdan itibaren katıldığı ön eleme maçında ev sahibi bordeaux 2 önemli oyunusunu gönderdi yerine transfer yaptılar ancak yeterli gözükmüyor. Rakip aek ise pek tanınmış bir ekip olmamasına rağmen böylesi bir başarıyla buralara kadar gelerek herkesi şaşırttı. Ev sahibi bordeaux avrupa tecrübesiyle bu maçtan galip geleceği düşüncesindeyim.

TAHMİN : M.S 1 ORAN 1,20

  • 560 ZÜRİCH – DİNAMO MİNSK

Uefa avrupa ligine bu turdan itibaren katılan isviçre temsilcisi zürich evinde belarus temsilcisi dinamo minski ağırlıyor. Ev sahibi ekip lige iyi bir başlangıç yapamadı. Rakip minsk ise hali hazırda devam eden belarus liginde lig ikincisi konumunda bulunuyor.Zorlu geçecek bu mücadelede isviçre temsilcis zürichin kendi evinde kazanarak belarustaki rövanşa avantajlı gideceği düşüncesindeyim.

TAHMİN : M.S 1 ORAN 1,55

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus