3 Temmuz İddaa Tahminleri

  • 110 UTC – AYACUCHO FC

Cuma günü gerçekten çok fazla maç yok diyebiliriz. Ancak yeni başlayan Peru liginde UTC AYACUCHO FC karşılaşmasına yorum yapabiliriz. İki takımda bu sezon üst sıralara oynayacak kadroya sahip değiller.   Ev sahibi takım bu maçta rakibi karşısında galibiyet alır mı bilinmez ama bizleri kısır bir maç bekliyor diyebiliriz.

Tahmin alt Oran 1.60

  • 109 SOL DE AMERICA – DEPORTIVO CAPIATÁ

Paraguay ligi de yeni başlayan liglerden. Dolayısıyla bu maçlar hakkında yorum yapmak biraz zor. Ancak iki takımda geçen seneki performanslarına göz atıldığında çok başarılı oldukları söylenemez. Geçen sezon iki takımda ligi alt sıralarda bitirmişti. Bu maçta da bizleri sürprizler bekliyor diyebiliriz. Dolayısıyla tahminimiz MS 0  olacaktır.

Tahmin MS0 Oran 3.20

  • 106 WEXFORD – WATERFORD UNITED

İrlanda 1. liginde Wexford ile Waterford takımları karşı karşıya geliyor. Wexford bu sezon gerçekten çok iyi performans gösteriyor ve şampiyonluğu hak ediyor diyebiliriz. Deplasman takımı ise şuana kadar ki görüntüsüyle hiç iyi izlenim bırakmadı. Dolayısıyla ev sahibinin bu maçı kolay bir şekilde kazanacağını söyleyebiliriz. Tahminimiz MS1

Tahmin MS1 Oran 1.25

  • 101 SARPSBORG 08 – MOLDE

Norveç Liginde Molde her zaman en iyi takımlardan biri olmuştur. Bu sene şampiyonlar ligi ön eleme hedefinden biraz uzakta kalsalarda hala Avrupa ligi için bir şansları var. Sarpsborg ise bu sezon şu ana kadar orta sıra takımı olmaktan kurtulamadı. Dolayısıyla hedefleri olan Molde bu maçtan 3 puanla ayrılacaktır.

Tahmin MS2 Oran 1.55

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus