3 Eylül 2015 İddaa Tahminleri

  • 487 TÜRKIYE – LETONYA

Avrupa şampiyonasına aldığı berbat sonuçlarla başlayan Türkiye’nin artık böyle bir hakkı yok. Rakip Letonya şu ana kadar grupta galibiyet alamadı. Türkiye eğer galip gelemezse artık bir şansı kalmayacak diyebiliriz. Grupta önemli rakiplerimiz  birbirleriyle karşılaşıyor. Hollanda İzlanda maçında alınacak skor kadar Çek Cumhuriyeti Kazakistan maçında alınacak skorda gayet önemli diyebiliriz. Ancak Türkiye rahat bir şekilde kazanarak, kendi payına düşen kısmı halledecektir.

Tahmin MS1 (h) Oran 1,75

  • 478 BELÇIKA – BOSNA HERSEK

Gecenin önemli karşılaşmasında Belçika Bosna Hersek’i konuk ediyor. Galler ile grup 1.liği için mücadele eden Belçika bu maçta favori takım olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca Bosna Hersek’in kaybetmesi onların işini bir hayli zora sokacaktır.Grupta 3.lük için mücadele verdiği en büyük rakibi İsrail Andorra karşısında galip gelmeyi başaracaktır diye düşünüyoruz. . Bosna Hersek bu durumda 3. lük sıralamasında İsrail’den 4 puan geride kalacaktır. Dolayısıyla Bosna Hersek Belçika’yı bir hayli zorlayacaktır. Ancak biz Belçika’nın zor da olsa rakibini geçeceğini düşünüyoruz.

Tahmin MS 0 (h) Oran 3.40

  • 480 KIBRIS RUM KESIMI – GALLER

Şimdiye kadar oynadığı performansla Galler, Euro 2016’ya gitmeyi hak ettiğini herkese gösterdi. Bu saatten sonra büyük sürprizler yapıp, çok fazla puan kaybetmezse kendilerini Euro 2016’da göreceğiz. Bu yolda belki de en kritik maçları ise KRK kesimi maçı diyebiliriz. Belçika’nın yeneceğini düşünürsek, Galler’i puan olarak yakalıyor. Arkadan’da İsrail’in kolay rakibini geçmesiyle onlarda hemen arkalarına geliyor. Dolayısıyla Galler bu deplasmandan galibiyetle ayrılmasını bilecektir.

Tahmin MS 2 Oran 1.65

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus