29/07/2015 İDDAA TAHMİNLERİV

  • 505 SHONAN – KASHİWA

Japonya ligi 5. haftasında lig ikincisi kashiwa shonan deplasmanına çıkıyor. Lige iyi bir başlangıç yapan kashiwanın bu maçtaki hedefide yine galibiyet olacaktır.İki takımın aralarında oynadığı maçları baktığımızdada kashiwanın üstünlüğünü görmekteyiz.Bu maçta kashiwanın yenilemeyceği ve serisini devam ettireceği düşüncesinde olsamda ev sahibi takım kötü başladığı lige böyle devam edeceği düşüncesinde değilim.Bu zorlu mücadelede iki takımında rahat gol bulacağı düşüncesindeyim.

TAHMİN : ÜST ORAN 1,65

  • 509 YOKOHAMA MARİNOS -SHİMİZU

Japonya ligi 5. hafta maçında lige iyi başlayamayan yokohama marinos evinde shimizuyu konuk ediyor. Ev sahibi takım iyi bir kadro kalitesine sahipken bu tür sonıuçlar alması şaşırtıcı. Shimuzunun kadro kalitesi olarak daha düşük olmasında yokohamayı bir adım önde tutuyor. Bu zorlu maçta yokohamanın artık kazanıp üst sıralara kadro kalitesinin hakkını vermesi düşüncesindeyim. Ev sahibi ekibin rahat bir oyunla rakibini mağlup edeceği düşüncesindeyim.

TAHMİN : M.S 1 ORAN 1,45

  • 515 HELSİNKİ – ASTANA

Şampiyonlar ligi 3. ön eleme turunda findlandya temsilcisi helsinki evinde kazakistan temsilcisi astanayı konuk ediyor. İki takımında bu zorlu maç öncesi eksiği bulunmuyor. Evsahibi helsinki rakibi astanaya göre daha hazır konumda bulunuyor. Rakip astana ise şuan pek hazır bi konumda olmasada bir önceki turu rahat bir şekilde geçtiler.İki takım içinde kritik bir mücadele bizleri bekliyor.Ancak benim düşüncem helsinkiyi bir adım önde görüyorum. Kadro kalitesi olarakta rakibinin üstünde yer alan helsinki zorlansada kazanacağı düşüncesindeyim.

TAHMİN M.S 1 ORAN 2,20

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus