28 Mart İddaa tahminleri

iddaa 28 Mart 2015  tarihine ait günlük iddaa tahminleri, banko iddaa tahminleri, iddaa yorumları tahminleri, avrupa ligi tahminleri, günlük iddaa yorumları, 28 Mart 2015 tarihli, iddaa tahminleri hazır kuponlar, banko tahminler, banko kuponlar, iddaa yorumları, bugüne ait yorumlar, banko maclar, ilk yarı maç sonucu, alt üst, karşılık gol, cumartesi gününe ait,  günün iddaa tahminleri,  güncel tahminler, en çok oynananlar aramalarından birini yaparak sitemize ulaştınız. Yorumlarımız aşağıdadır.

159 – Kazakistan – İzlanda

İzlanda iyi başladığı ligde, Çek maçında aldığı mağlubiyet sonrası liderliği onlara kaptırdı. Özellikle grup maçları hızlı geçiyor. Hızlı atağa çıkıyorlar Bugün de hızlı ve gollü bir maç beklentimiz var. Kazakistan’ın da güçlü takımlarla yaptığı maçlar genelde bol gollü geçiyor. Bu maç içinde beklentimiz üst biteceği yönünde.

Tahmin: 2,5 Üst ( Oran = 1,95 )

208 – Çek Cumhuriyeti – Letonya

Ev sahibi ekip aldığı liderliği kolay kolay bırakmayacak bir takım. Bugün gol yemeden kazanmalarını bekliyorum.

Tahmin: KG Yok ( Oran = 1,45 )

227 – Hollanda – Türkiye

Ev sahibi ekip bu iç saha maçını kazanmak isteyecektir. Bizim de mutlak galibiyete ihtiyacımız var. Bu ortamda gollü bir maç bekliyorum.

Tahmin: 2,5 Üst ( Oran = 1,55 )

210 – İsrail – Galler

İsrail, grupta 3’de 3 yaptı. Gerçi ilk yendiği iki takım Andorra ve Güney Kıbrıs’dı ama son kazandığı Bosna maçı çok iyiydi. 3 maçlık galibiyet onları 4. galibiyete taşıyabilir.

Galler de tıpkı rakibi gibi Andorra ve güney Kıbrıs galibiyetleri aldı. Ama gruptaki diğer iki önemli takım ile yaptıkları maçlarda da gol yemeden berabere bitirdi.

Bugün önemli bir maça çıkacak iki takımın karşılıklı goller olmadan tamamlanmasını bekliyorum.

Tahmin: KG Yok ( Oran = 1,65 )

224 – Andorra – Bosna Hersek

Bosna gibi takımın bu kadar kötü bir durumda olması şaşırtıcı. Oysa teker teker futbolcu isimlerine baktığınızda grupta ilk 2 içinde olmasını beklediğiniz takımlardan birisi görünümündeler. Bugün, toparlanma yaşamalarını ve -2 handikapa rağmen kazanmalarını bekliyorum.

Tahmin: 2 ( Oran = 1,60 )

225 – Belçika – Güney Kıbrıs

Belçika’nın artık gruba ağırlığını koymasının vakti geldi diye düşünüyor ve handikaplı kazanmalarını bekliyorum.

Tahmin: Handikap 1 ( Oran = 1,45 )

206 – Azerbeycan – Malta

İki kötü takım karşı karşıya. Malta kötü sonuçlar alsa da mücadele ediyor. Aynı şekilde ev sahibi ekip de mücadele ederek kaybetti tüm maçlarını. Bugün birbirlerine denk sayılabilecek iki takımın mücadelesinde 2-3 gol aralığını ideal görüyorum.

Tahmin: 2-3 Gol ( Oran = 1,75 )

207 – Hırvatistan – Norveç

Grup liderliğini doğrudan etkileyecek olan bu maçta Avrupa’nın üst düzey takımlarında oynayan oyunculara sahip kadrosuyla ev sahibi ekibin kazanmasını bekliyorum.

Tahmin: 1 ( Oran = 1,30 )

226 – Bulgaristan – İtalya

0-1 ya da 0-2 gibi bir skorla İtalya galibiyeti bekliyorum. İki takımın şu ana kadar ki maçlarını analiz ettiğimizde, 2,5 alt ve KG yok tahminleri de ideal gözüküyor.

Tahmin: KG Yok ( Oran = 1,65 )

There are 2 comments left

  1. SeriousMan /

    Güzel maçlar var ama çoğu maçta kg yok handikap 1 oynamışsınız.Top yuvarlak sakata gelmeyelim daha garanti bir sonuç var mı elinizde ?

  2. samed /

    Abi kg yok yaktı be

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus