27/07/2015 İDDAA TAHMİNLERİ

  • 471 İNTER –  REAL MADRİD

Hazırlık karşılaşmasında İki güçlü ekip karşı karşıya geliyor. İnter bundan önceki iki karşılaşmasınıda kaybetti. Rakip Real Romayla 0 0 Manu’yuda 4 1 lik skorlarla geçmeyi başardı. Bu iki devin karşılaşmasında iki takımında eksiği bulunmuyor. Real Madrid geçen sezon kaldığı yerden devam ediyor. Bol gollü maçlara imza atmaya devam ediyor. Inter ise hücum hattındaki eksikliği çözememiş gibi gözüküyor. bu karşılaşmada Real Madrid’in kazanacağı düşüncesindeyim .

TAHMİN : M.S 2 ORAN 1,35

  • 474 VİBORG – AARHUS

Danimarka liginde 2. haftanın son karşılaşması. Viborg ligin ilk maçında güçlü Midtjlandd karşısında mağlup oldu. Deplasman takımı Aarhus ise güçlü Brodby i  yenerek ilk maçtan 3 puanla ayrılmayı başardı. Bu maç öncesi iki takımında önemli bir  eksiği bulunmuyor.Zor geçecek bu karşılaşmada Aarhusun kaybetmeyeceği düşüncesindeyim.

TAHMİN : 02 ÇİFTE ŞANS ORAN 1,35

  • 481 SLAVEN KOPRİVNİCA – LOKOMOTİVA ZAGREB

Hırvatistan liginin 3. hafta karşılaşmasında ev sahibi Koprivnica Lokomtiva Zagrebi konuk ediyor. İki takımdada eksik bulunmuyor. İki rakımdada ilk 2 haftada bol gollü karşılaşmalar oynadılar. Bu iki takımın geçtiğimiz maçlarıda bol gollü geçmiş gözüküyor. Bu sezon Koprivnicanın işi ligde kalmak adına zor görünüyor. Kötü futbol oynuyolar ve bu gidişle ligin başında lig yarışından düşecek gibi gözüküyor. Bu sezon üst sıraları hedefleyen Zagreb ise ev sahibi takıma nazaran daha iyi bir futbol oynuyor. Bu maçtada bu iyi futbolunu sürdürerek galip gelmesi gereken bir karşılaşma olarak görüyorum. Eğer üst sıraları hedefliyorlarsa bu maçları kazanmaları gerekiyor. ancak bu kadar kolay bir karşılaşma değil gibi duruyor. bu maçta iki takımında gol bulacağı düşüncesindeyim..

TAHMİN : KG VAR ORAN 1,50

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus