25 Mart İddaa tahminleri

iddaa 25 Mart 2015  tarihine ait günlük iddaa tahminleri, banko iddaa tahminleri, iddaa yorumları tahminleri, avrupa ligi tahminleri, günlük iddaa yorumları, 25 Mart 2015 tarihli, iddaa tahminleri hazır kuponlar, banko tahminler, banko kuponlar, iddaa yorumları, bugüne ait yorumlar, banko maclar, ilk yarı maç sonucu, alt üst, karşılık gol, çarşamba gününe ait,  günün iddaa tahminleri,  güncel tahminler, en çok oynananlar aramalarından birini yaparak sitemize ulaştınız. Yorumlarımız aşağıdadır.

437 – İskoçya – Kuzey İrlanda

İki takımın da 4 gün sonra grup maçları var. Bundan dolayı risk alınacak bir maç olacağını tahmin etmiyorum. Zaten özellikle İrlanda’nın oyun stiline baktığımızda son 10 maçının 8 tanesinin karşılıklı goller olmadan bittiğini görüyoruz. Bu maç için beklentimiz karşılıklı gollerin olmayacağı yönünde.

Tahmin: KG Yok ( Oran = 1,65 )

435 – Almanya – Avustralya

Hazırlık maçı da olsa Almanya’nın zayıf rakibinden gol yiyeceğini düşünmüyorum. Bu maçta da karşılıklı goller beklemiyorum.

Tahmin: KG Yok ( Oran = 1,60 )

433 – Danimarka – ABD

Abd, gol konusunda sıkıntısı olmayan bir takım. Son 10 maçından 9 tanesinde gol bulmuşlar. Ev sahibi ekibin de bu maçta gol bulmasını bekliyorum. Nitekim, önünde çok önemli bir maç yok. Rahat oynayacaklardır. Karşılıklı goller için ideal bir maç.

Tahmin: KG Var ( Oran = 1,65 )

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus