21 Haziran İddaa Tahminleri

  • 198 KOLOMBIYA – PERU

Copa Amerika C Grubunda  tüm takımlar 3 puanda ve son maçlarına çıkacaklar. Kolombiya Brezilya’y yenerek büyük bir iş başarmış oldular ve bizlere de kapasitelerini gösterdiler. Ancak Venezuela karşısında alınan mağlubiyet onlar açısından hiç de hoş olmadı diyebiliriz. Peru ise 2. maçında Venezuela’yı yendi ve son maçlara umutlarını taşıdılar. Kolombiya bu maçı kazanamazsa eşit puanda olmalarına rağmen gruptan çıkamayacak. Dolayısıyla bu maçı kesin kazanmak zorundalar.

Tahmin MS1 Oran 1.30

  • 195 ATLETICO PARANAENSE – CORITIBA

Brezilya liginde 1 maç eksikle ligde 3. sırada bulunan Paranaense, henüz sadece 3 puan toplayabilen Coritiba’yı ağırlıyor. Paranaense yendiği takdirde lideri yakalayacak ve daha erken olmasına rağmen şampiyonluk yolunda fire vermemiş olacak. Coritiba’da her ne kadar yükselişe geçmek istiyor olsa da dış sahada attıkları 1 gol ve 4’te 4 mağlubiyetle gitmeleri onların bu maçtan  da mağlubiyetle ayrılacaklarını göstermektedir diyebiliriz.

Tahmin MS1 Oran 1.75

  • 191 BREZILYA (B) – AVUSTRALYA (B)

Kadınlar Dünya Kupası’nda heyecan devam ediyor ve Brezilya ile Avustralya karşı karşıya geliyor. Kadınlar futbolunda sürpriz sonuçlarla daha az karşılaşıyoruz ve Brezilya bu turnuvanın en favori takımlarından biri. İki takımın şimdiye kadar oynadıkları tüm maçları Brezilya kazanmış durumda. Ayrıca bu turnuvada oynadıkları maçlara baktığımızda ise Brezilya’nın 3’te 3 yaparak gruptan çıktığını görmekteyiz. Bu sonuçlar bize gösteriyor ki Brezilya bu maçı da kazanacaktır ve üst tura çıkacaktır.

Tahmin MS1 Oran 1.50

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus