2 Temmuz İddaa Tahminleri

  • 493 BUDUCNOST P – SPARTAKS

UEFA Avrupa Ligi Eleme Turu 1. Ön Eleme Turunda ilk karşılaşmalar başlıyor. Hakkında bilgi sahibi olmadığımız birçok takım var. Sürprizlere çok açık karşılaşmalar olacak. Buducnost ile Spartaks ekiplerine baktığımızda ev sahibi Buducnost rakibinden daha iyi bir takım diyebiliriz. Ayrıca ev sahibi takımın oranının düşmüş olması bu karşılaşmada ev sahibini 1 adım öne çıkarıyor diyebiliriz.

Tahmin MS1 Oran 1.90

  • 478 DIFFERDANGE 03 – BALA TOWN

Bu turdan çıkan takım büyük ihtimalle sonraki turlarda elenecek. Yani 2 takımda son derece güçsüz. Ancak ev sahibi Differdange’ye baktığımızda bu turlarda sık sık mücadele eden bir takım olduğunu görüyoruz. Ayrıca ligdeki performansları da gerçekten umut verici.

Tahmin MS1 Oran 1.40

  • 480 FC SHERIFF – ODDS BK

Geçtiğimiz yıllarda Avrupa kuparında sık sık yer alan Sheriff ekibi bu sene de ilk turdaki yerini almış durumda. Bu maçta ev sahibi ekibi daha favori görebiliriz. Çünkü ligde çok iyi bir performans göstermişlerdi. Dolayısıyla bu başarının Avrupa liginin ilk maçında da devam edeceğini düşünüyorum.

Tahmin MS1 Oran 1.70

  • 460 DINAMO TIFLIS – KABALA

Dinamo Tiflis Gürcistan liginin en iyi takımlarından. Kabala ise Azerbaycan liginde başarılı işler çıkaran takımlardan.  Bu maçta ev sahibi takım rövanş maçı için avantajlı bir sonuç alacaktır diye düşünüyorum. Zira ikinci karşılaşmada gerçekten zorlu bir maç onları bekliyor.

Tahmin MS1 Oran 2.00

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus