15 Eylül 2015 İddaa Tahminleri

439 MANCHESTER CITY – JUVENTUS

Manchester City bu sene lige çok iyi başladı. Juventus ise 3 maçta sadece 1 puan toplayabildi. Şampiyonlar ligi farklı bir arena olsa da Manchester City uzun zamandır Şampiyonlar liginde istediği noktaya gelemiyor. Bu sene lige çok iyi başlamışken Şampiyonlar liginde de iyi sonuçlar almak isteyecektir.

Tahmin MS1 Oran 1.50

436 BENFICA – FC ASTANA

Tarihinde ilk kez Şampiyonlar ligine katılan Astana Galatasaray’ında bulunduğu grupta sonuncu olmaya ilk takım. Benfica ise Galatasaray ve ATletico beraber 1.lik için mücadele verecek takımlar. Dolayısıyla Astana karşısında sürprize imza atmayacaklardır ve rahat bir galibiyet alacaktır. Maç sonu 1 oranı düşük olduğu için kg yok bahsi daha ideal diyebiliriz.

Tahmin kg yok Oran 1.50

438 GALATASARAY – ATLETICO MADRID

Galatasaray lige iyi başlayamadı. Ancak şimdiye kadar Real Madrid ve İnter karşılaşmalarında iyi performans göstermişlerdi. Bu da Galatasaray’da maç seçildiğini gösteriyor. Bu karşılaşmada Galatasaray galip gelebilir mi bilmiyoruz ama her iki takımda gol  bulacaktır. Ayrıca gol dakikası tahmini olarak da 11 ile 20. dakik aralarını seçebiliriz.

Tahmin Gol dakikası 11-20 Oran 5.50

Tahmin kg var Oran 1.70

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus