12 Kasım İddaa tahminleri

iddaa 12 Kasım 2014  tarihine ait günlük iddaa tahminleri, banko iddaa tahminleri, iddaa yorumları tahminleri, avrupa ligi tahminleri, günlük iddaa yorumları, 12 Kasım 2014 tarihli, iddaa tahminleri hazır kuponlar, banko tahminler, banko kuponlar, iddaa yorumları, bugüne ait yorumlar, banko maclar, ilk yarı maç sonucu, alt üst, karşılık gol, çarşamba gününe ait,  günün iddaa tahminleri,  güncel tahminler, en çok oynananlar aramalarından birini yaparak sitemize ulaştınız. Yorumlarımız aşağıdadır.

431 – Türkiye – Brezilya

Milli takımımız en çok puana ihtiyacımız olan maçlarda bile bir varlık gösteremedi. Letonya, Çek Cumhuriyeti ve İzlanda maçları ne kadar kötü durumda olduğumuzu gösteriyor. Oysa Brezilya milli takımı, hazırlık maçlarında dahi bir istikrar ile oynuyor. Son 2 ay içinde oynadıkları 4 hazırlık maçını da gol yemeden kazandılar.

Bize göre 1,45 oranlı Brezilya galibiyeti ideal bir tahmindir.

Tahmin= 2 ( Oran = 1,45 )

434 – Norveç – Estonya

Konuk ekip futbolun gol ile renklendiğini ve gol atarak sonuca varılacağını neredeyse unutmuş bir takım. Oynadıkları son 4 maçta hiç karşılıklı gol olmadı ve maçlar 1-0 ve 2-0 gibi skorlarla tamamlandı. Bu maç için de karşılıklı gol yok ve 2,5 alt tahminleri arasında kararsız kaldık. Fakat son deplasman maçlarında ve özellikle hazırlık maçlarında gol bulamamış Estonya’nın bu maçta da gol bulmasının zor olduğunu düşünerek KG Yok oynamaya karar verdik.

Tahmin= Kg Yok ( Oran = 1,50 )

435 – Hollanda – Meksika

Hollanda, dünya kupası yaptığı maçlarda 3 mağlubiyet 1 galibiyet aldı. Meksika ise hiç yenilmedi ve 3 galibiyet 1 beraberlik aldı. Meksika’nın sert savunması karşısında Hollanda’nın gol bulmakta sıkıntı çekeceğini düşünüyoruz. Eğer büyük bir sürpriz olmazsa maçın uzun süre 0-0 gideceğini düşünüyoruz.

2,5 alt bir maç bu maç için beklentimizdir.

Tahmin = 2,5 Alt ( Oran = 1,65 )

443 – Belçika – İzlanda

Bizim grubumuzda olan İzlanda’yı çok iyi tanıyoruz artık. 3 maçta 3 galibiyet ile liderler. Daha ligde gol yemediler. Bugün Belçika karşısında ne yapacakları muamma çünkü 4 gün sonra Çek Cumhuriyeti deplasmanına çıkacaklar.

Belçika ise dünya kupası sonrasında avrupa kupası gruplarında 2 maçta 4 puan topladı. O da 4 gün sonra lider Galler karşısında çıkacak. Kısacası; iki takımda önemli maçlar oynayacaklar. Biz asıl odaklanmaları gereken maçların bu maçlar olmadığını ve bu yüzden burada çok yüksek performans göstermeyeceklerini düşünüyoruz. Karşılıklı goller beklemiyoruz.

Tahmin = KG Yok ( Oran = 1,55 )

442 – Arjantin – Hırvatistan

Tarafsız sahada oynanacak maça 2 takımda oldukça formda çıkıyor. SOn maçını 7-0 kazanan Arjantin ve 6-0 kazanan Hırvatistanın bu mücadelesinden karşılıklı goller bekliyoruz.

Tahmin= Kg Var ( Oran = 1,85 )

Tahminlerimiz kısa süre içinde güncellenecektir.

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus