11 Ağustos İddaa Tahminleri

  • 538 HEERENVEEN – DE GRAAFSCHAP

Hollanda liginde ilk hafta karşılaşmalarına çıkan HEERENVEEN ve DE GRAAFSCHAP bizlere güzel bir karşılaşma izletecekler diyebiliriz. Lig öncesi hazırlık karşılaşmalarına baktığımızda iki takımda iyi performans gösterdi diyebiliriz. Bu karşılaşma için ev sahibini favori gösterebiliriz. Ancak ligin ilk karşılaşması olması sebebiyle bizim ilk tercihimiz maç sonu değil, ilk yarı 1’dir.

Tahmin IY1 Oran 1.75

  • 100 BARCELONA – SEVILLA

Super Kupa sahibini buluyor. Şampiyonlar ligini alan Barcelona ile Avrupa Ligi’ni kazanan Sevilla karşı karşıya geliyor. Barcelona her ne kadar favori de gözükse Super Kupa karşılaşmaları daima zor geçen maçlardır. Dolayısıyla Barcelona’nın kolayca yeneceğini düşünmek hata olabilir. Dolayısıyla bu karşılaşma için de ilk tercihimiz IY 0 şeklinde olacaktır.

Tahmin IY0 Oran 2.50

  • 540 ST JOHNSTONE – ROSS COUNTY

İskoçya liginde zorlu bir karşılaşma bizleri bekliyor. İlk maçından beraberlikle ayrılan St. Johnstone ile kendi sahasında galibiyet alan Ross County karşılaşıyor. St. Johnstone kendi sahasında ilk maça çıkıyor olması sebebiyle galibiyete yakın diyebiliriz. Bu nedenle ilk tercihimiz MS 1 olabilir. Ancak bu maç için alternatif tercih olarak kg var seçeneğini de kuponlarımızda değerlendirebiliriz.

Tahmin MS1 Oran 1.70

Tahmin kg var Oran 1.60

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus