10 Eylül 2015 İddaa Tahminleri

  • 656 ALMANYA – İSPANYA

Grubun son maçları oynanacak artık. Almanya gruplara iyi başlasa da ilk 4’e girmesi en zor takım. İspanya ise bir sürpriz yaşamaması için kesinlikle kazanması gerekecek. Tamamen farklı stratejilerle oynanan grupta üst turlardaki eşleşmeler hesap edilelerek bilerek alınan mağlubiyetler oldu. İspanya’nın İtalya karşılaşması buna örnek gösterilebilir. Şimdi ise İspanya’nın kesinlikle yenmesi gerekmektedir. Bu işi ilk yarıdan bitireceklerini düşünüyorum. Ayrıca Almanya’nın da ufak bir şansı olmasına bağlı olarak onlar da asılacaktır ve karşılaşmayı üste taşıyacaklardır.

Tahmin IY2 Oran 1.70

Tahmin üst Oran 1.70

  • 756 TÜRKIYE – İZLANDA

Türkiye turnuvada tamamen farklı 2 takım havasında çıkıyor karşılaşmalara. İtalya ve Almanya karşısında harika oyun sergileyen Türkiye İspanya ve Sırbistan karşısında ise adeta yok gibiydi. Şimdi ise grubun son maçına sıra geldi ve Türkiye’nin yenmekten başka çaresi yok. İzlanda ise 4’te 4 mağlubiyet alarak grupta son sıradan çıkamadı. Türkiye kesinlikle bu karşılaşmada galibiyet alacaktır. Ancak verilen handikapı aşmakta zorlanacaktır diye düşünüyorum.

Tahmin MS2 Oran 1.70

  • 743 FINLANDIYA – POLONYA

Grubun iki orta takımı Finlandiya ile Polonya önemli bir karşılaşmaya çıkıyor. Finlandiya şuanda Polonya’nın üstünde bulunuyor. Dolayısıyla Polonya kesinlikle yenmek isteyecektir. Zaten bakıldığı zaman Polonya’nın daha iyi bir takım olduğu gözüküyor. Bu nedenle Polonya maçı kesinlikle kazanacaktır. Verilen handikapı geçmekte zorlansa da sonunda geçecektir.

Tahmin MS2 Oran 1.70

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus