1 Eylül 2015 İddaa Tahminleri

  • 106 YUNANISTAN – FINLANDIYA

Avrupa şampiyonası elemeleri şimdiye kadar Yunanistan için adeta işkence gibiydi.  Avupa şampiyonasında oynadıkları 6 maçta 2 beraberlik ve 4 beraberlik alan Yunanistan henüz galibiyetle tanışamadı. Finalandiya için de durum çok farklı olmasa da onlar da ancak 1 galibiyet ve 1 beraberlik alabildiler. Bu saatten sonra Euro 2016’ye katılma şansları çok düşük olsa da hala var. Dolayısıyla bu karşılaşmadan kesinlikle galibiyetle ayrılmaları gerekmektedir.

Tahmin MS1 Oran 1.65

  • 104 ALMANYA – POLONYA

Polonya şuan da grubun zirvesinde. Gruplar başlamadan önce Almanya’nın kolay bir şekilde grubu zirvede bitireceği düşünülüyordu. Fakat Polonya büyük bir sürpriz yaparak grubun liderliğini şimidiye kadar Almanya’ya dahil vermedi. Ayrıca iki takım arasındaki ilk maçı Polonya’da Polonya 2 0 kazanarak Almanya’ya üstünlük sağlamıştı. .Almanya’da oynanacak olan bu karşılaşmayı ev sahibi kesinlikle kazanacaktır. Fakat İddaa da maç sonu1 için verilen  çok düşük bir durumda. Bu nedenle handikaplı olarak Almanya kazanır diyebiliriz.

Tahmin MS1 (h) Oran 1.55

  • 102 DANIMARKA – ARNAVUTLUK

Danimarka ile Arnavutluk belki de gecenin en kritik maçına çıkıyorlar. Her iki ülke de grupta oynadıkları karşılaşmalarda şimdiye kadar 10’ar puan toplayabildiler.Arnavutluk’ta oynanan ilk maçta karşılıklı atılan gollerle maç 1 1 berabere bitmişti.  İki takıma da özel olarak bakarsak Danimarka kendi sahasında oynadığı son 3 maçtan galibiyetli ayrılmayı başarmıştı. Şuan averaj gibi etkenler nedeniyle Danimarka, eşit puana sahip olmasına rağmen hala Arnavutluk’un gerisinde. Ancak bu karşılaşmada Danimarka zorlansa da galibiyet almayı başaracaktır. Bu galibiyet onlara grup 1.liği içinde büyük bir fayda sağlayacaktır.

Tahmin MS1 Oran 1.45

 

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus