09 08 2015 İDDAA TAHMİNLERİ

  • 341 ARSENAL – WEST HAM UNITED

Yeni sezon öncesi yaptığı hazırlık karşılaşmalarıyla  Arsenal lige tamamen hazır diyebiliriz. Ancak lig öncesi pozisyonlara  baktığımızda West Ham United için aynı sözleri söylemek gerçekten zor . Avrupa Kupasında aldığı skorlarla  Astra giurgiu’ya elenen West Ham United ilk maçta Arsenal gibi bir takımla karşılarak lige kötü başlamaya aday gibi.  Arsenal West Ham maçında  ilk tercihimiz tabi ki MS1. Ancak Arsenal için verilen oran gerçekten az. Bu nedenle Arsenal’in handikaplı kazanması seçeneği daha olası bir ihtimal.

Tahmin MS1 Oran 1.60

  • 343 NEWCASTLE UNITED – SOUTHAMPTON

Geçen sene İngiltere liginde bizlere en büyük sürprizi yaşatan takımlarından biri olan Southampton ,New Castle deplasmanında ligin ilk maçına çıkıyor. Bu maç her iki takım içinde gerçekten zorlu geçece benzese de  sürpriz bir tercih yaparak iki takımın birbirine üstünlük sağlayamayacağını düşünüyorum. Bu nedenle  Newcastle Southampton karşılaşması  için ilk tercihim MS 0 olacaktır. Alternatif tercih yapmak isteyen kullanıcılar üst seçeneğini tercih edebilir.

Tahmin MS0 Oran 3,00

  • 367 STOKE CITY – LIVERPOOL

İngiltere liginin ilk haftasında bizleri  yine zorlu bir karşılaşma  bekliyor. Stoke City için İngiltere liginin en zor deplasmanlarından biri diyebiliriz  ve aynı zamanda Liverpool’un bu sene neler yapacağı gerçekten büyük bir sürpriz. İki takımın karşılaşmasında Liverpool’u maçın favorisi olarak göstermek gerçekten çok zor bir ihtimal. Dolayısıyla başka  tercihlere yönelmekte yarar var diye düşünüyoruz. Bu şartlarda en  mantıklı  alterantif tercih İY 0 seçeneği.

Tahmin IY 0 Oran 1,90

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus