05/08/2015 İDDAA TAHMİNLERİ

  • BATE BORİSOV – VİDEOTON

Şampiyonlar ligi 3. ön eleme rövanş maçında bate evinde videotonu konuk ediyor. İki takımında bu zorlu rövanş öncesi önemli bir eksik bulunmuyor.İlk maçta deplasmandan 1 1 lik beraberlikle dönen bate avantajlı konumda gözüksede riskli bir skor. Deplasman videoton ise bu skoru lehine çevirmek adına galip gelmek veya gollü beraberlik almak zorunda. Bate borisov kadro kalitesi olarak videotondan önde gözüksede bu maçta videotonun gol bulacağı ve maçı lehine çevirmek için mücadele edecek olması gollü bir maç olasalığını artırıyor.

TAHMİN : 2,5 ÜST ORAN 1,75

  • 450 VİCTORİA PLZEN – MACCABİ TEL AVİV

Şampiyonlar ligi 3. ön eleme rövanş maçında plzen evinde maccabi tel avivi konuk ediyor. İlk maçta gayet etkili ve güzel bir oyunla israilden 2 1 lik skor avantajıyla dönen plzen bu sefer kendi evinde tur için rövanş maçına çıkıyor. İki takımında bu maç öncesi eksiği bulunmuyor. Ev sahibi maccabiiye göre sezona daha iyi ve daha hazır girsede son maçta akılları bu maçta olduğundan ve birazda kadroda değişiklik yaparak çıktığı için mağlup oldu. Zorlu israil deplasmanından galibiyetle dönen plzen bu maçtanda galip gelerek play offlara kalır.

TAHMİN : M.S 1   ORAN 1.45

  •   448 SHAKTAR DONETSK – FENERBAHÇE

Şampiyonlar ligi 3. ön eleme rövanş maçında temsilcimiz fenerbahçe ukrayna deplasmanına shaktar karşısına çıkıyor. İlk maçta etkili bir oyun sergileyemen temsilcimiz volkanın devleştiği maçta 0 0 lık skorla ukrayna deplasmanına çıkıyor. Mehmet topalın durumunun belirsiz olması temsilcimizi zor sokacak gibi ancak kaliteli kadrosuyla bu maçta shaktarı eleyecek kapasitede olduğunu düşünüyorum ki onca yıldız transferden sonra başarı hedefiyle çıkılması temsilcimizi bir adım öne çıkarıyor. ,

TAHMİN : 02 ÇİFTE ŞANS ORAN 1,72

Comment is closed.

rfwbs-slide
Bedava Bonus

2018 bahis siteleri - bedava bonus